Termálne kúpaliská

Výdaj a rozvoz jedla

Relaxačno rehabilitačné centrum – Horné Saliby

Termálne kúpalisko sa nachádza v rovinatej južnej časti Slovenska, medzi okresnými mestami Galanta a Šaľa. Areál kúpaliska je v katastrálnom území obce Horné Saliby. Termálna voda vyviera z hĺbky 1559 m, na ústí má teplotu 67 °C a blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo. Pre milovníkov termálneho kúpaliska sú k dispozícii tri bazény: taliansky bazén, bazén pre mládež a detský bazén do 6 rokov.

Na zábavu slúži 72 m dlhý tobogan s vlastným dojazdovým bazénom. Milovníci športu môžu využívať tenisový kurt, volejbalové ihrisko a nohejbalové ihrisko. Odpočinok a slnenie je možné na upravenej a udržiavanej areálovej zeleni.

Bazénová časť centra má tri bazény:

 • kľudový – sedací s termálnou vodou (39 – 40°C)
 • kľudový s masážnymi tryskami, s termálnou vodou (36°C)
 • relaxačný s hĺbkou 130 cm, poskytuje možnosť plávania, obsahuje chrliče vody a dnový gejzír (do 30°C)

Regenerácia

 • saunaland (fínska sauna, infrasauna, parný kúpeľ)
 • Vírivka
 • Vodoliečba
 • Fyzioterapia (ultrazvuk, magnetoterapia, elektroliečba)
 • Rašelinový zábal
 • Parafínový zábal
 • Individuálny telocvik
 • Hydroliečba (hydromasáž, podvodná masáž)
 • Masáž (športová, reflexná, relaxačná)

Každému záujemcovi o aktívny odpočinok ponúkame možnosť využitia posilňovne, squashového ihriska, troch druhov sáun (fínska, infrasauna, parný kúpeľ) a iné relaxačno – športové služby. Po aktívnom športe dodajú potrebnú energiu ľudskému telu masáže a vírivky, ktoré sú dostupné na termálnom kúpalisku po celý rok.

 

Vodný svet

Celkový areál Termál centra Galandia priamo nadväzuje na už existujúce plochy športu a rekreácie mesta Galanta (Dom športu, Športovú halu, Tenisový areál), veľký areál futbalového oddielu TJ Slovan Galanta, čím vytvára možnosti komplexnejšieho využitia v rámci pobytu.

Centrom termálneho komplexu s celoročnou prevádzkou je hlavný objekt, v ktorom z pohľadu návštevníkov hrá rozhodujúcu úlohu bazénová hala so štyrmi nerezovými vnútornými bazénmi v celkovej rozlohe 513 m2. V rámci haly je možné využiť služby aj samoobslužnej reštaurácie, na galérii sú umiestnené šatne pre mužov a ženy s hygienickými zariadeniami. K dispozícii budú aj základné relaxačné služby - masáže.

VONKAJŠIA ČASŤ (bude prístupná len v letnej sezóne) OBSAHUJE: 25 m plavecký bazén, vonkajší detský bazén, vonkajší výplavový relaxačný bazén, 2 tobogány, bufet s občerstvením, detské ihrisko, ihrisko na plážový volejbal

VNÚTORNÁ ČASŤ (celoročná prevádzka) OBSAHUJE: veľký relaxačný bazén, hypertermálny kľudový bazén, detský bazén, dojazdový bazén, 1 uzavretý tobogán, fast food, bar

Vincov les - Sládkovičovo

Termálne kúpalisko Vincov les sa nachádza na južnom Slovensku pri štátnej ceste Galanta - Sládkovičovo, približne 55 kilometrov od Bratislavy. V areáli sa nachádza termálny vrt, z ktorého vyteká termálna voda s teplotou 62 stupňov celzia. Mnohí ľudia pripisujú tejto vode liečivé účinky a preto sem chodievajú s cieľom uzdraviť sa.

V renovovanom areáli je v prevádzke 5 bazénov. Pre plavcov je určený plavecký bazén 50*20 metrov s teplotou vody pohybujúcou sa okolo 26 stupňov, pre bežných rekreantov sú určené 2 rekreačné bazény s teplotou 28 stupňov celzia a hĺbkou 1,30 metra. Pre najmenších je k dispozícií detský bazén s teplotou 32 stupňov a pre tých, ktorí preferujú skôr pokojné posedávanie v horúcej vode sme vybudovali kľudový bazén s teplotou 38 stupňov celzia a masážnymi tryskami.

Okrem kúpania si môžete v areáli zahrať stolný tenis, futbal, volejbal či streetball. Pre deti sú k dispozícií hojdačky, šmykľavky, preliezky, pieskovisko a veľká skákacia trampolína. Svoje horolezecké schopnosti si môžete vyskúšať na malej lezeckej stene s rôznymi stupňami náročnosti, takzvanom boulderi. Ponúkame vám aj možnosť stravovania v reštaurácií alebo vo viacerých bufetoch s rýchlym občerstvením.